Електрична енергія у форматі аукціонів на Українській енергетичній біржі

Кожен бажаючий має право взяти участь у різних аукціонах, щоб придбати необхідну кількість електроенергії. Торги відбуваються на сайті Української універсальної біржі, де попередньо потрібно пройти реєстрацію та акредитацію, підтвердивши свої дані. Досвідчені фахівці готові надати технічну та юридичну допомогу користувачам, що прискорює процедуру підписання договору та постачання заявленої всередині аукціону електроенергії.

Електрична енергія у форматі аукціонів на Українській енергетичній біржі

Альтернативні джерела енергії

Незважаючи на новизну галузі енергії, що відновлюється, вона продовжує розвиватися і бути відмінним інструментом для бізнесу. Тепер атомні та теплові електростанції замінюються вітровими та сонячними станціями. Відсутні викиди СО2, гарантується відсутність парникового ефекту, створюються сприятливі умови підтримки екології.

Крім того, альтернативні джерела не вичерпуються, як, наприклад, нафта, вугілля, газ та інші копалини. Тут https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/torgi-elektrichnou-energieu-na-ukrainskij-energetichnij-birzhi/ можна прочитати детально, і навіть вивчити алгоритм взаємодії форматі аукціону. Кожен може залучити себе та свій бізнес до купівлі електроенергії через торги на біржі, попередньо заповнивши анкету в електронному форматі.

Збільшення зеленої енергетики

Українські виробники поступово переходять під європейські закони та норми, тому збільшення частини енергії, що відновлюється, є важливою складовою підтримки ринку. Останнім часом частка електроенергії у цьому секторі зросла на 11%, а протягом наступних 30 років необхідно показати збільшення на 50%. Різке збільшення відбулося у 2019 році.

Сонячні батареї є найефективнішими порівняно з багатьма альтернативними рішеннями. Потім йдуть вітрові проекти. Все це сприяє позитивним змінам з огляду на те, що в Україні йде війна і ворог обстрілює об’єкти критичної інфраструктури. Альтернативна енергія зараз як ніколи може стати порятунком для країни.

Торги енергією

Держава є ключовим учасником торговельного процесу, коли відбувається ініціація аукціонів із подальшим оформленням заявок та фактичним проведенням торгів. За кілька лотів боротьбу вели понад три десятки учасників, а початкова вартість була збільшена на 44 млн гривень. Це чудові показники для загального розвитку альтернативної енергії та продажу її на аукціонах такого формату.

Розвиток такого сектора сприяє і сама держава. Надаються вигідні тарифи, пільги на створення бізнесу, є гарантовані покупці та багато іншого. Кількість «гравців» лише зростає, а це підвищує конкуренцію між ними.

Плюси електронних торгів

Надається широкий вибір аукціонів, а реєстрація чималої кількості учасників спрощує взаємодію між ними. Постачальники мають можливість реалізувати будь-яку кількість електричної енергії, до того ж висока ліквідність може гарантувати найбільш вигідні ціни. Простота подання заявок та участі у торгах дозволить навіть новачкам ознайомитися з усіма особливостями та стати повноцінними учасниками. Підтримку можна отримати з боку відповідних операторів, уточнюючи будь-які запитання.