Будь-які білети на автобус з компанією «Рейс»

У кожного бажаючого є можливість придбати білет на той чи інший автобус за допомогою Інтернету. «Рейс» – це сучасний сервіс, де є автобусні білети на усі популярні направлення. На сайті можна знайти білети на пригородні перевезення, по містам України і міжнародні направлення. Пошук та купівля білету займе декілька хвилин, що набагато зручніше, аніж очікування в чергах в касах на автобусних вокзалах.

Білети на автобус з компанією "Рейс"

Білети на автобус з компанією «Рейс»

Як замовляти білети онлайн?

Якщо потрібно придбати білети на автобус в різних направленнях, тоді з порталом «Рейс» це буде просто та швидко. Спочатку обирається потрібний маршрут за допомогою форми вибору міста з якого потрібно виїхати і до якого потрібно потрапити. Також вводиться дата виїзду.
За допомогою одного кліку мишки користувачі можуть проаналізувати усі доступні місця в автобусах у тих чи інших направленнях. Тут на сайті компанії «Рейс» http://reis.ua/rentreis/562 можна знайти різні варіанті для відправки. Зручний сервіс гарантує купівлю білетів онлайн швидко та дешево.
В списках рейсів користувачі можуть детально ознайомитись з інформацією по конкретному рейсу, включаючи тип використовуваного автобуса, час відбуття та прибуття, кількість годин в дорозі, вартість білетів і кількість вільних місць. Якщо рейс і автобус відібрані, тоді вказується бажане місце для купівлі білета.

Автобус від компанії "Рейс"

Автобус від компанії «Рейс»

Оплата та отримання білета

Оплату потрібно провести за допомогою Інтернету на протязі 20-и хвилин після заповнення бланку замовлення. Це можна зробити на сайті сервісу «Рейс», що дозволить виконати всі роботи одночасно і отримати в подальшому готовий білет для поїздки. Оплата проводиться банківською карточкою або електронними грошима.
В залежності від обраних перевізників на електронну скриньку клієнт отримає ваучер або електронний білет з відповідними реквізитами і даними. За допомогою ваучера в касах можна отримати звичайний білет, який використовується для поїздки в подальшому. Електронний білет не потрібно буде міняти. Його потрібно роздрукувати та одразу використовувати в поїздці.

Раннє бронювання і спеціальні пропозиції

На сайті компанії «Рейс» постійно публікується актуальна інформація про нові тури і направлення. Також формуються пропозиції від туристичних операторів і компаній. Замовляючи білети можна отримати додаткові бонусі та переваги.
За допомогою можливості раннього бронювання можна придбати дешеві білети завчасно і зекономити. В таких випадках компанії завчасно продають дешеві білети і пропонують клієнтам вигідні умови для співробітництва. Вибір автобусних турів дасть можливість відпочити на побачити світ.